KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 5624117
nr 562 4117
Akvarell
signerad E.Lindgren-28, man i turban, 48x39
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 26 januari 2009
1.200 kr
1.400 kr
2.200 kr
2.900 kr
3.100 kr